تجلیل از فعالان صنعت چاپ و نشر خوزستان

  0
  30
  فعالان صنعت چاپ و نشر

  به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ و نشر خوزستان برگزار شد.

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ و نشر خوزستان ۲۹ آبان ماه با حضور محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی معاونت فرهنگی و رسانه ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از پیشکسوتان و فعالان حوزه چاپ و نشر استان و اصحاب رسانه و مطبوعات در محل تالار باغ معین اهواز برگزار شد.

  محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این همایش ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات فعالان حوزه چاپ و نشر استان گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به عنوان دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در استان، در اتفاقات اخیر در جریان بسیاری از موضوعات بوده و در تصمیم گیری های شورای اطلاع رسانی دولت و  مجموعه برنامه ریزی استان نیز نقش اساسی داشته است.

  جوروند افزود: همه ما سهمی داریم که بتوانیم قدمهایی برداریم که بتواند فضای امن و آرامی را در کشور ایجاد کند. ارتباطات صحیح و خوبی که همه شما فعالان صنعت چاپ و نشر استان با دیگر اقشار جامعه دارید، می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

  وی اظهار کرد: بنده در چند نوبت در همایش سالانه تجلیل از فعالان و خادمان حوزه چاپ و نشر استان که در هرسال برگزار میگردد، تاکید کردم که یک سلسله نشست هایی به عنوان آسیب شناسی حوزه چاپ و نشر   با حضور فعالان و پیشکسوتان استان در طول سال بصورت سالانه یا فصلی و نشست دورهمی و با موضوع بررسی مشکلات و ارائه راه حل هایی جهت رفع این مشکلات در استان برگزار شود.

  دبیر شورای فرهنگ عمومی خوزستان بیان کرد: بدون شک در حوزه چاپ و نشر نیز مانند دیگر صنوف مشکلاتی وجود دارد که با برگزاری جلسات منظم با مدیران ارشد استان مانند استاندار و ریاست برنامه و بودجه استان و مدیرانی که به نحوی می توانند به مجموعه چاپ و نشر کمک نمایند، می توان مشکلات را برطرف کرد.

  جوروند ادامه داد: در بعضی از انجمن های فرهنگی و هنری مانند شعر، موسیقی، تاتر نیز برای بررسی مشکلات آنان پیشنهاد شد که سلسله نشست هایی با مدیران ارشد برگزار شود که خوشبختانه بسیار تاثیر گذار بود و ما اکنون شاهد پیشرفت و توسعه هرکدام از این انجمن ها نه تنها در سطح استان بلکه در سطح کشور هستیم و در حال حاضر این پیشنهاد را نیز به حوزه فعال و پویای چاپ و نشر استان ارائه می دهم.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان افزود: بنده به سهم خودم از علاقه مندی و دلسوزی و زحمات خالصانه و بی شائبه همه فعالان و خادمان در این حوزه قدردانی می نمایم و برای همه شما آرزوی سلامتی و موفقیت را دارم.

  گفتنی ست، در ادامه همایش نمایندگان چاپخانه داران افست، سیلک و دیجیتال و نماینده ناشران استان مطالب خود را بیان کردند.

  در پایان همایش از فعالان حوزه چاپ و نشر استان تجلیل شد.

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دوازده + پانزده =