مزیت نمایشگاه چاپ و بسته بندی ، انتخاب درست تاریخ

  گفت‌وگو علی مهتاب‌خواه، مدیر مجموعه سالنامه دموت

  0
  40
  مزیت نمایشگاه چاپ و بسته بندی

   علی مهتاب‌خواه: ارزنده‌ترین مزیت نمایشگاه چاپ و بسته بندی محل برگزاری آن است. مزیت دوم گنجاندن روزهای پنجشنبه و جمعه در تقویم نمایشگاه است که امکان بازدید از شهرستان‌ها را افزایش می‌دهد.

  علی مهتاب خواه‌، مدیر مجموعه سالنامه دموت در گفت‌وگو با روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته مختصری درباره تولیدات مجموعه خود توضیح داد و افزود: فعالیت مجموعه دموت درزمینه‌ی تولید و چاپ سالنامه، تقویم، دفاتر مدرسه و انواع کاتالوگ است.
  وی ادامه داد: مجموعه دموت مجهز به کارگاه صحافی با دستگاه‌های به‌روز در شهرک صنعتی است و از صفر تا صد تولیدات شرکت درون همین مجموعه به انجام می‌رسد.
  مهتاب‌خواه با اشاره به سابقه چهارساله حضور مجموعه دموت در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی بیان کرد: نمایشگاه سال گذشته برای مجموعه‌ی ما خوب بوده و امسال باز هم قدرتمندتر از قبل و برای بار پنجم در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی شرکت خواهیم کرد.
  وی در ادامه با تأکید بر زمان برگزاری این نمایشگاه گفت: با اینکه زمان برگزاری نمایشگاه جلوتر آمده است ولی فصل خوبی برای برپایی نمایشگاه نیست، مخصوصاً برای مجموعه‌ی ما که در تولید سررسید و هدایای تبلیغاتی فعال هستیم. در کل شرکت در نمایشگاه خوب است و ما بازخورد مثبت و مؤثری از دوره‌های گذشته گرفته‌ایم.
  مدیر مجموعه سالنامه دموت بیان کرد: ارزنده‌ترین مزیت نمایشگاه چاپ و بسته بندی محل برگزاری آن است. مزیت دوم گنجاندن روزهای پنجشنبه و جمعه در تقویم نمایشگاه است که امکان بازدید از شهرستان‌ها را افزایش می‌دهد.
  وی افزود: سال گذشته نمایشگاه بسیار عالی برگزار شد و مسئولان برگزاری آن خدمات خوبی را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار دادند.
  مهتاب‌خواه در پایان دلیل شرکت در نمایشگاه را ارائه محصولات جدید دانست و گفت: امسال بیشتر به دلیل عرضه‌ی محصولات جدید مجموعه دموت در قالب چرم و گالینگور، در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی حضور خواهیم داشت.

  روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته

  بیشتر بخوانید:

  نمایشگاه چاپ و بسته بندى در اصل ویترین صنعت چاپ کشور است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده − 14 =