دیدار هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان با رئیس اتحادیه چاپخانه داران

  0
  65
  هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان

  دیروز 25 بهمن ماه هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان با رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران دیدار کرده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، در این جلسه غلامرضا شجاع، مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان خطاب به رئیس اتحادیه چاپخانه داران گفت: شما با اقداماتی که در این مدت چند ماهه انجام دادید، صنف چاپخانه داران را زنده و بزرگ کردید.

   

  هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان حامی و پشتیبان اتحادیه چاپخانه داران

  وی ادامه داد: شما با ایجاد فضای تعامل و گفت وگو میان اعضای صنف از جمله پیشکسوتان، بزرگان و فعالان صنعت چاپ، وحدت و همدلی را در این صنف احیا کردید. اتفاق خوبی که در این مدت در اتحادیه چاپخانه داران رقم خورده ادای احترامی دوباره به کارآفرینان، بزرگان و فعالان صنعت چاپ است.

  شجاع ادامه داد: من به نمایندگی از هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان به شما و هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران خسته نباشید می گویم و ضمن آرزوی موفقیت، اعلام می‌کنم که هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان در پیشبرد برنامه ها و اهداف اتحادیه پشتیبان و حامی شما است.

  هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافانبیشتر بخوانید: پیگیری معافیت سهم بیمه کارفرمایان کارگاه‌ های جدید

  اعتلای صنعت چاپ و بسته بندی

  احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با اشاره به اهمیت صنعت چاپ در زندگی روزمره مردم و اقتصاد ملی گفت: یکی از برنامه های اصلی هیئت مدیره اتحادیه، اعتلای صنعت چاپ و بسته بندی به جایگاه شایسته آن در کشور است. ما بنا داریم پس از رساندن صنف چاپ به جایگاه واقعی خود، پیگیر مطالبات و خواسته های به حق فعالان این صنف ریشه دار باشیم.

  وی با تاکید بر تداوم فضای تعامل و گفت وگو میان اعضای صنف چاپ اظهار داشت: تمامی مشکلات در فضای همدلی و وحدت قابل حل است. من بر این باورم که بیشترین آسیب هایی که دیدیم در فضای تفرقه بوده است. هدف اصلی ما موفقیت صنف چاپ در تمامی امور است و این موفقیت تنها در فضای گفت وگو و تعامل سازنده به وجود می آید.

  در ادامه، احمد ابوالحسنی از برگزاری جلسه هم اندیشی میان فعالان و بزرگان صنف چاپ با مدیران مرتبط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: در تلاشیم که جلسه هم اندیشی با حضور وزیر محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران مرتبط با صنعت چاپ در این وزارتخانه با فعالان صنف چاپ برگزار کنیم تا در آن نسبت به ماندن و یا رفتن از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیم گیری کنیم.

  هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافانگفتنی است؛ در پایان جلسه یاد شده، از سوی هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان، تابلویی به رسم یادگاری و سپاسگزاری، به رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران اعطا شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده + 17 =