حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی کمترین خدمت به صنعت است

  گفت و گو با مجید خادمی، مدیرعامل مجتمع چاپ پویا هنر نوین

  0
  37
  نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  مدیرعامل مجتمع چاپ پویا هنر نوین معتقد است؛ ما فعالان صنعت چاپ هویت خود را از این صنعت گرفته و مدیون آن هستیم؛ به همین دلیل کمترین خدمتی که می توان انجام داد حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی است.

  مجید خادمی، مدیرعامل مجتمع چاپ پویا هنر نوین در گفت گو با چاپ و نشر آنلاین درباره بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی گفت: نمایشگاه امسال در شرایط بسیار ویژه ای برگزار شد.  شیوع بیماری کرونا باعث شد تا بسیاری از مجموعه ها نتوانند در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

  وی درباره حضور مجتمع چاپ پویا هنر نوین در نمایشگاه امسال بیان داشت: متاسفانه امسال به دلیل ابتلای کارمندانمان به بیماری کرونا نتوانستیم حضور پر رنگی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی داشته باشیم و در حال حاضر با 30 درصد از پرسنل خود در این آوردگاه حضور پیدا کرده ایم. با تمام این اوصاف غرفه ای در نمایشگاه داریم که موفق به غرفه آرایی و تزئین آن نشدیم. ما برای حفظ سلامتی شرکت کنندگان و غرفه دیگران از حضور کارمندان مشکوک و یا مبتلا از مجموعه خودمان در نمایشگاه جلوگیری کرده ایم.

  نمایشگاه چاپ و بسته بندیخادمی در ادامه درباره لزوم برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی در این شرایط اظهار کرد: کشور ماه ها است که با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند. با این وجود معلوم نیست این شرایط کی به اتمام می رسد. ما باید بیاموزیم که چطور در این شرایط به زندگی عادی خود ادامه دهیم. زندگی در جریان است و نمی توان از فعالیت های اقتصادی و اجتماعی جلوگیری به عمل آورد. حضور در چنین نمایشگاه هایی با رعایت اصول کامل بهداشتی ضروری است.

  وی تصریح کرد: نمایشگاه در کل دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در این آوردگاه است که فعالان اقتصادی در هر حوزه ای با یکدیگر آشنا شده و از عرضه ی بهترین کالا و خدمات بهره مند می شوند. در این مکان ویژه است که شرکت ها و کارگاه های تولیدی می توانند با هم آشنا شده و به معرفی محصولات خود اقدام کند. 

  بیشتر بخوانید:

  استقبال دور از انتظار از نمایشگاه چاپ

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی؛ ویترین صنعت

  خادمی همچنین در ادامه تصریح کرد: برای ارتقای صنعت چاپ کشور باید اختلافات را کنار گذاشت و با اتحاد یکدیگر مشکلات موجود را حل کرد.

  وی در انتها خاطرنشان کرد: ما به عنوان فعالان صنعت چاپ هویت خود را از این صنعت گرفته و مدیون آن هستیم؛ به همین دلیل کمترین خدمتی که می توانیم انجام دهیم حضور در چنین نمایشگاهی است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × دو =