نمایشگاه از فعالان موفق صنفی تقدیر کرد

  0
  129
  نمایشگاه بسته بندی و چاپ

  در سومین روز نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی مجری برگزاری این نمایشگاه از چند کارآفرین، تولیدکننده و واردکننده صنعت معظم چاپ با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آورد.

  به’گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ ظهر امروز یکشنبه ۱۰ آذرماه در سومین روز از نمایشگاه  با حضور احمد ابوالحسنی (رئیس اتحادیه لیتوگراف، مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آروین مهر فجر مجری برگزاری نمایشگاه چاپ)، غلامرضا شجاع (مدیرعامل اتحادیه لیتوگراف و رئیس تشریفات نمایشگاه بیست و ششم)، جلیل غفاری رهبر (رئیس اتحادیه صنف صحاف و رئیس هیئت‌مدیره شرکت نمایشگاهی آروین مهر فجر) و علی دایی (سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس)، جمعی از فعالان و پیشکسوتان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران از چند فعال صنعت چاپ در ستاد برگزاری این نمایشگاه تقدیر شد.

  گفتنی است در این نشست از مهرداد نباتچیان مدیرعامل مجموعه آسان پک قزوین به عنوان فعال صنعت بسته‌بندی و چاپ، محمود نام‌آور مدیرعامل شرکت آلتین نام‌آور به عنوان فردی که رفتاری منصفانه را با صنعت چاپ و همکاران خود پیش گرفت و با اینکه قیمت مرکب با افزایش سرسام‌آور روبرو شد با یک پنجم قیمت محصولات خود را به بازار چاپ عرضه کرد و همچنین از عباس باقری مدیرعامل نوید تجارت ایساتیس به عنوان اولین تولیدکننده کاغذهای پشت چسبدار در ایران، سعید حاجیلو از مجتمع چاپ نقش الماس فعال موفق حوزه چاپ افست و مجید خادمی مدیر مجموعه چاپیمو با ایجاد رسانه موفق تصویری در صنعت چاپ با اهدای لوح تقدیر و یادبود تجلیل به عمل آمد. این گردهمایی با هدف هر چه بهتر کردن و ارتقا صنعت چاپ و بسته بندی برگزار شد. بزرگان و کار آفرینان این صنعت گرد هم آمدند و ظرفیت های اقتصادی این صنعت بزرگ را به نمایش گذاشتند. گفتنی است این صنعت قابلیت های بسیار زیادی برای ایجاد اشتغال و از بین بردن مشکلات اقتصادی ایران دارد.

  نمایشگاه از فعالان موفق صنفی تقدیر کرد

  نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  بیشتر بخوانید:

  متروی نمایشگاه و مذاکرات پیرامون آن، کلنگ متروی نمایشگاه را می‌زنیم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × سه =