نمایشگاه چاپ و بسته بندی پایه گذار آینده صنعت

  گفت و گو با مجتبی معراج محمدی، رئیس اتحادیه لیتوگراف

  0
  44
  نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  رئیس اتحادیه لیتوگراف معتقد است؛ نمایشگاه چاپ و بسته بندی می تواند آینده این صنعت را پایه گذاری کند.

  مجتبی معراج محمدی، رئیس اتحادیه لیتوگراف در گفت و گو با چاپ و نشر آنلاین درباره ی چگونگی برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته بیان داشت: برگزاری نمایشگاه با توجه به شرایط خاص کرونایی جسارت بسیار زیادی می طلبید که خوشبختانه با پیگیری مدیران و مسئولان برگزاری، این رویداد عملی شد.

  وی در پاسخ به لزوم برگزاری این رویداد با توجه به شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: نمایشگاه چاپ و بسته بندی می تواند آینده این صنعت را پایه گذاری کند. صنعت چاپ یک صنعت پایه است و اگر نمایشگاه برگزار نمی شد عواقب به مراتب بدتری داشت. درست است که جامعه به ویروس منحوس کرونا مبتلا شده است اما ما توانستیم نمایشگاه را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کنیم و به همین ترتیب نیز قادر خواهیم بود با مشکلات دیگر از جمله تحریم ها نیز برخورد کنیم.

  معراج محمدی در خصوص اهمیت برگزاری نمایشگاه و کارکردهای این روبداد مهم بیان کرد: ترسیم راهکارهایی برای آینده یکی از کارکرد های مهم برگزاری نمایشگاه است. این راهکارها هستند که ما را به هدف نزدیک می کنند.

  بیشتر بخوانید:

  برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی کار بزرگی است

  نمایشگاه چاپ؛ قلب تپنده صنعت

  وی در ادامه افزود: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا ما شرکت کننده خارجی نداشتیم؛ اما شاهد حضور جوانانی با پتاسیل های بالا هستیم که می توانند در این حوزه فعالیت داشته و به موفقیت و خودکفایی صنعت چاپ کمک شایان توجهی کنند.

  رئیس اتحادیه لیتوگراف درباره ی شایعات مبتنی در مورد وجود عدم همبستگی لازم بین اتحادیه لیتوگراف و اتحادیه صنعت چاپ به چاپ و نشر گفت: ما در هر قسمتی از صنعت چاپ که باشیم یک هدف داریم؛ خدمتگزاری به این صنعت هدف اول و آخر ما است و همگی نیز آنقدر درایت داریم که هدفمان را گم نکنیم. ما فرزندان انقلاب هستیم و به گفته امام و رهبری هدف را باید در نظر داشت تا به موفقیت رسید.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × پنج =