نمایشگاه چاپ، بنیه اقتصادی واحدهای چاپی را تقویت می کند

  گفت و گو با سیدعطاالله حسینی، عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  50
  نمایشگاه چاپ

  عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران، نمایشگاه چاپ و بسته بندی را فرصتی ارزنده برای ایجاد رقابتی سالم میان فعالان حوزه چاپ دانست و گفت: رقابت پذیری موجب می شود تا بنیه اقتصادی بنگاه ها و شرکت ها تقویت شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایشگاه چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته؛ سیدعطاالله حسینی، عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران با اشاره به برپایی نمایشگاه بیست و هفتم چاپ و بسته بندی و تاثیر آن بر پیشرفت این صنعت اظهار داشت: رقابت سالم و سازنده یکی از مهم ترین عوامل توسعه بنگاهها و واحدهای تولیدی است.

  وی افزود: رقابت پذیری این امکان را به بنگاه ها می دهد که در عرصه تجارت پیشتاز باشند و بنیه اقتصادی خود را تقویت کنند.

  به گفته این فعال صنفی، گرفتن مجوز و برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی در شرایط کرونا به آسانی به دست نیامد ولی از آنجایی که این رویداد، بزرگ ترین اتفاق در حوزه چاپ به شمار می رود، هیئت مدیره از جمله رئیس اتحادیه برای برپایی این رویداد تمام تلاش خود را به کار بست.

  حسینی به استقبال خوب شرکت کنندگان از نمایشگاه بیست و هفتم اشاره کرد و افزود: با وجود محدودیت های ناشی از کرونا، تاکنون حضور 190 شرکت قطعی شده است.

  وی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی، ایجاد رقابت سالم بین شرکت کنندگان است، تصریح کرد: عرضه توانمندی ها در بخش تولیدات داخلی نوعی جلوه بخشی و رونق در فضای کسب و کار است و موجب می شود تا جایگاه و توانمندی های این صنعت به ویژه در شرایط کرونا قدرتمندتر نشان داده شود.

  بیشتر بخوانید: بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، نمایشگاهی تخصصی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نه + یک =