حمایت از چاپ ایران ، توجه به توسعه کشور است

  دکتر حسین وزیری

  0
  37
  حمایت از چاپ ایران

  وزیری: حمایت از چاپ ایران حمایت از توسعه کشور و کمک به اشتغال زایی جوانان با انگیزه این مرز و بوم است. من صنعت چاپ را یک سرمایه اجتماعی برای ایران اسلامی می دانم.

  دکتر حسین وزیری، مدیر عامل شرکت خودرو سرویس شهرداری تهران در حاشیه بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در مصاحبه با چاپ و نشر آنلاین گفت: امسال پنجمین دوره حضور من در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی است، نمایشگاهی که به صنعتی مهم و زیرساختی تعلق دارد. بنده بسیار خرسندم که شکست حربه‌های دشمن را در این آوردگاه میبینم. علیرغم همه مصائب و تحریم‌های ناجوانمردانه دشمن، صنعت چاپ ایران توانسته به همت جوانان و پشتوانه کهنسالان با تجربه‌اش روی پای خود بایستد و امروز نمایشگاهی به این عظمت را برپا کند.

  حمایت از چاپ ایران

  دکتر وزیری از صنعت چاپ به عنوان سومین صنعت زیرساختی ایران یاد کرد و افزود: این صنعت در حوزه آگاهی بخشی و فرهنگ سازی ایران اسلامی نقش پررنگی دارد. چاپ در زمینه آموزشی نیز تاثیر بسزایی داشته و علاوه بر این باید گفت بحث اشتغال زایی که امروز اهمیت بالایی برای کشور ما دارد، می‌تواند توسط صنعت پر بازخورد و زیرساختی چاپ تا حدود زیادی تحت پوشش قرار بگیرد. من معتقدم حمایت از چاپ ایران حمایت از توسعه کشور و کمک به اشتغال زایی جوانان با انگیزه این مرز و بوم است.حمایت از چاپ ایران

  مدیر عامل شرکت خودرو سرویس شهرداری تهران، ضمن اشاره به اهمیت والای صنعت چاپ آن را نیازمند بذل توجه ویژه از سوی دولتمردان و مسئولان دانسته و افزود: به نظر من قبل از هر چیز باید باب آشنایی مسئولان را با این صنف و صنعت گشود. گمان کنم که اگر این عزیزان صنعت چاپ را بشناسند، از کارکردهای آن اطلاع بیابند و از توانایی‌های ایران در این بخش آگاهی پیدا کنند، حتماً کمک رسانی ها بیشتر شده و جهشی در این حوزه اتفاق خواهد افتاد.

  حمایت از چاپ ایران

  وی مهم‌ترین شاخصه قابل توجه صنعت چاپ را حضور پررنگ بخش خصوصی دانست و ادامه داد: این صنعت موفق بوده و روی پای خود ایستاده است که من آن را مرهون زحمات بخش خصوصی این صنف می دانم. من بخش خصوصی این صنعت را هوشمند، چابک و به‌روز تشخیص داده و انگیزه آنها را برای توسعه بخشی مشاهده کرده‌ام و به همین زعم صنعت چاپ را صنعتی مادر، زیرساختی و توسعه بخش دانسته و اهمیت دادن به آن را توجه به توسعه کشور می‌دانم.

  حسین وزیری ادامه داد: من در سالهای ابتدای بازدید از نمایشگاه شاهد غرفه های خارجی و افرادی بودم که به دنبال گرفتن سفارش های چاپی ما و انجام آنها در کشورهایی چون ترکیه بودند. من بسیار خوشحالم که امروز ردپایی از این بیگانگان سودجو در این صنعت و نمایشگاه نمی بینم. این یعنی چاپچی ما توانسته به توانایی قابل قبول و کیفیت رقابتی دست پیدا کند. از طرفی دیگر چنین رویکردی نشان می دهد که تولید کننده داخلی به کار هموطن خود اطمینان پیدا کرده و این به نظر من همدلی را به وجود آورده که از هر سود دیگری با اهمیت تر است.حمایت از چاپ ایران

  این مدیر موفق آشنا با چاپ در پایان گفت: من صنعت چاپ را یک سرمایه اجتماعی برای ایران اسلامی می دانم. هنرمند توانگر و تلاشگر عرصه‌ی چاپ توانسته ارزش افزوده زیادی را نصیب بازار کشور کند که قابل تقدیر است. امیدوارم این صنعت خود ساخته و برومند بتواند بالندگی خود را با حمایت دولت و مسئولان سرعت ببخشد و در آتیه نزدیک بانی بهبود و ارتقای معیشت، کیفیت زندگی و رفاه مردم زحمت کش انقلاب اسلامی کبیر ایران باشد.

  بیشتر بخوانید:

  نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی از فعالان موفق صنفی تقدیر کرد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 + 18 =