جانمایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران آغاز شد

  گفت و گو با جلیل غفار‌ی‌ رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر

  0
  71
  بیست‌ و هفتمین دوره نمایشگاه بین ‌المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران

  ۳۰۰ شرکت برای حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران ثبت ‌نام کرده ‌اند و جانمایی آن‌ها از هفته قبل آغاز شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ جلیل غفار‌ی‌ رهبر رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر در گفت ‌وگو با ایبنا، با اشاره به تعداد شرکت‌های ثبت‌نام شده برای حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران عنوان کرد: حدود ۳۰۰ شرکت برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کرده‌اند که در رسته‌ها و بخش‌های مختلف صنعت چاپ فعال هستند.

   وی افزود: با توجه به بیماری کرونا و وضعیت اقتصادی موجود، برخی شرکت ‌ها اعلام کرده ‌‌اند که ممکن است انصراف بدهند که البته تعداد محدودی از ثبت‌ نام‌کنندگان را شامل می‌شوند.

   غفاری ‌رهبر با بیان اینکه جانمایی شرکت‌کنندگان از اوایل مهر آغاز شده است، گفت: با توجه به متراژ درخواستی متقاضیان تاکنون ۷ سالن برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است و جانمایی‌ها در این هفت سالن خواهد بود.

  بیست‌ و هفتمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران وی با اشاره به این سالن‌ها توضیح داد: سالن آلمان، ۳۸، خلیج فارس،۴۰، ۴۱، میلاد و ۳۵ تاکنون برای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران در نظر گرفته شده است و جانمایی‌ها در این سالن ‌ها است.

   غفاری‌رهبر با استقبال خوب مخاطبان از این نمایشگاه گفت: از آنجایی که از ابتدای امسال اصناف مرتبط با صنعت چاپ مشکلات زیادی در حوزه ثبت سفارش و رکود کاری داشتند، امیدواریم این نمایشگاه بتواند تا حد زیادی مشکلات و دغدغه‌های صنف را کاهش دهد.

  بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران ۳ تا ۶ آذر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه ‌های بین ‌المللی تهران برگزار می‌شود.

  بیشتر بخوانید: برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ در شرایط بحرانی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده − 10 =