برخورد قانونی با واحدهای بدون جواز

  گفت و گو با میریونس جعفری، نایب رئیس اول اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  119
  واحدهای بدون جواز

  برخورد قانونی با واحدهای بدون جواز در راستای دفاع از منافع اعضای اتحادیه چاپخانه داران تهران است.

  این سخن یکی از فعالان قدیمی صنف چاپخانه داران تهران است که اتحادیه را حافظ منافع اعضا می داند و معتقد است برای صیانت از این منافع نباید هیچ ملاحظه ای از سوی هیئت مدیره انجام شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ میریونس جعفری که یکی از مشکلات عمده صنف چاپخانه داران را فعالیت واحدهای بدون جواز می داند، گفت: واحدهای بدون جواز عملا موجودیت و منافع اعضای صنف را که قانونی فعالیت می کنند، به مخاطره انداخته اند. از این رو مهم ترین برنامه هیئت مدیره جدید، برخورد بی ملاحظه و قانونی با این واحدها است.

  وی ادامه داد: برخورد با واحدهای بدون جواز در قالب اخطار و پلمپ است که با جدیت از سوی هیئت مدیره فعلی دنبال می شود.

  به گفته نایب رئیس اول اتحادیه چاپخانه داران تهران، اخذ جواز صنفی به معنای کسب اجازه برای فعالیت در یک چارچوب مشخص است و مادامی که این اجازه در قالب جواز وجود داشته باشد، اتحادیه وظیفه دارد که از منافع اعضا محافظت کند.

   جعفری، بخشودگی سهم کارفرما جهت بیمه کارگران تا ۵ نفر و نیز بخشودگی قسمتی از هزینه های برق مصرفی را از امتیازات برخورداری جواز صنفی برشمرد و گفت: هیئت مدیره جدید بنا دارد با سازمان و نهادهای مختلف رایزنی و مذاکره کند تا طیف گسترده تری از تسهیلات و امتیازات را برای اعضای صنفی خود فراهم کند.

  بیشتر بخوانید: عبور از مشکلات صنعت چاپ با اتحاد

  این فعال صنفی همچنین خبر داد بزودی تمامی خدمات اتحادیه چاپخانه داران تهران، سیستماتیک و به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد و دیگر اعضا مجبور نخواهند بود برای پیگیری کارهایشان، مراجعه حضوری داشته باشند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 5 =