افتتاح سومین نمایشگاه کتاب ایران و افغانستان

  0
  31
  نمایشگاه کتاب ایران و افغانستان

  سومین نمایشگاه کتاب ایران و افغانستان ویژه دانشجویان و دانشگاهیان با مشارکت موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، با عرضۀ بیش از ۱۰۰ هزار جلد کتاب و با حضور مقام ‌های کشور افغانستان و ایران امروز ۱۲ آبان‌ماه افتتاح شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، سومین نمایشگاه کتاب ایران و افغانستان ویژه دانشجویان و دانشگاهیان از ۱۲ آبان به مدت ۱۰ روز در دانشگاه کابل در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع و با حضور ۴۰ ناشر از افغانستان و ۴۰ ناشر از ایران برگزار شد و 80 ناشر آخرین آثار منتشرشده خود را برای علاقه‌مندان به کتاب عرضه می‌کنند.

  نمایشگاه کتاب ایران و افغانستاناین نمایشگاه با حضور مقام‌های کشور افغانستان و ایران از جمله امرالله صالح معاون اول رئیس‌جمهور، عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی، طاهر زهیر وزیر اطلاعات و فرهنگ، بهادر امینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان و مجتبی نوروزی سرپرست رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران افتتاح می‌شود.

   در این دوره از نمایشگاه، برنامه‌های جنبی مختلفی همچون ویژه‌برنامه جشن میلاد پیامبر اکرم (ص)، کارگاه ترجمه، کارگاه شعر، کارگاه بازیگری، خلاقیت و … پیش‌بینی شده است.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه کتاب ایران در افغانستان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پانزده + 4 =