رونمایی از 43 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس

  0
  46
  حوزه دفاع مقدس

  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش ‌های دفاع مقدس خراسان شمالی گفت: 400 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در خراسان شمالی به چاپ رسیده است.

   به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از دفاع‌پرس در خراسان شمالی، سرهنگ احیامحمد امیری، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی در مراسم رونمایی از 43 عنوان کتاب دفاع مقدس که در محل کتابخانه آیت‌الله مهمان نواز شهرستان بجنورد برگزار شده بود، اظهار داشت: از فداکاری ها، رشادت ‌ها، از خودگذشتگی ‌ها و ایثارگری‌ های رزمندگان و شهدا چهل سال می‌ گذرد و همه ما مدیون تلاش ‌ها و رشادت های این عزیزان هستیم.

  وی آرامش و امنیت فعلی کشور را مرهون رشادت ‌ها و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس  جنگ ایران و عراق دانست و افزود: در حال حاضر همه ما وظیفه داریم تا ارزش ‌های دفاع مقدس را به درستی به نسل های آینده منتقل کنیم.

  امیری از چاپ 400 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در خراسان شمالی خبرداد و عنوان کرد: باید در این حوزه بیشتر تلاش کنیم چرا که چاپ کتاب به عنوان یک حرکت ارزشی ماندگار است و می تواند منبعی برای نسل‌ های آینده باشد.

  وی خاطرنشان کرد: امروز در این مراسم رونمایی از 43 کتاب حوزه دفاع مقدس که از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به چاپ رسیده رونمایی و تعداد هزار و 851 نسخه کتاب نیز به اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به منظور اهدا به کتابخانه ‌های عمومی و کتابخانه تخصصی حوزه دفاع مقدس تحویل داده می شود.

  بیشتر بخوانید: مدیر نشر شهید کاظمی: چاپ کتاب به معنای فروش عالی نیست

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت + 10 =