جواز کسب ناشران شرط حضور در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  0
  45
  جواز کسب ناشران

  خانه کتاب با صدور اطلاعیه شماره ۸ اعلام کرد: پروانه نشر یا جواز کسب ناشران برای حضور در نمایشگاه مجازی کتاب تهران باید تا پایان بهمن ماه سال جاری معتبر باشد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا از معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد،  پروانه نشر یا جواز کسب ناشران برای حضور در نمایشگاه مجازی کتاب تهران باید تا پایان بهمن ماه سال جاری معتبر باشد.

  براساس این گزارش، مرجع تشخیص اعتبار و صدور پروانه نشر یا جواز کسب ناشران، دفتر توسعه کتاب و کتاب خوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. همچنین کتاب‌ هایی که از سال ۱۳۹۶ به بعد منتشر شده باشد قابلیت نمایش و فروش در نمایشگاه مجازی کتاب تهران را خواهد داشت. 

  بر اساس این اطلاعیه، کتاب‌هایی که تا پایان آذرماه سال جاری اعلام وصول شده باشند در نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابل عرضه و فروش خواهند بود. 

  لازم به یادآوری است که ناشران متقاضی حضور در نمایشگاه مجازی کتاب تهران ضروری است نسبت به افتتاح حساب در بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل نمایشگاه مجازی کتاب تهران اقدام کنند.

  همچنین، ناشران ملزم‌اند برای کنترل اطلاعات کتاب ‌های خود به سامانه خانه کتاب و ادبیات ایران مراجعه و نسبت به اعلام وصول کتاب ها اقدام کنند.

  بیشتر بخوانید:

  نمایشگاه مجازی کتاب تهران و ایجاد نقدینگی برای ناشران

  «نمایشگاه مجازی کتاب تهران» مسکنی موقتی

  نمایشگاه مجازی؛ جایگزین مناسب نمایشگاه کتاب تهران

  گفتنی است؛ نمایشگاه مجازی کتاب تهران، نیمه دوم دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

  خانه کتاب و ادبیات ایران پیش از این هفت اطلاعیه در خصوص نمایشگاه‌ های مجازی کتاب صادر کرده بود و این اطلاعیه هشتمین اطلاعیه درباره این نمایشگاه است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 2 =