تالیف و انتشار 351 عنوان کتاب در استان سمنان

  0
  40
  انتشار

   رییس امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از چاپ و انتشار 351 عنوان کتاب جدید سال گذشته در این استان خبر داد و گفت: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن از رشد 119 عنوان برخوردار است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، شمس ضحی دوست محمدیان روز یکشنبه گفت: این تعداد عنوان در قالب بیش از 296 هزار نسخه چاپ و ارائه شده است.

  وی با بیان اینکه از این تعداد کتاب 37 عنوان ترجمه و 318 عنوان چاپ اول بوده است خاطرتشان کرد: 90 درصد کتاب های منتشر شده استان سمنان در سال 1399 چاپ اول بوده است.

  دوست محمدیان شمار کتاب های تالیفی استان سمنان در سال 1398 را 232 عنوان بیان کرد و یادآور شد: تالیف و انتشار کتاب در سال 1399 در این استان رشد قابل توجهی یافته است و نسبت به سال قبل از آن 119 عنوان افزایش دارد.

  بیشتر بخوانید:

  تخفیف در عرضه کتاب؛ مسکنی کوتاه مدت

  نمایشگاه مجازی کتاب تهران حمایتی کارساز از ناشران

  پروژه پانوراما و اخبار جالب صنعت نشر و چاپ…

  صنعت نشر و مشکلات تحریم ها

   

  رییس امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ادامه داد: کتاب های تالیفی در موشوعات مختلف دانشگاهی، کودک و نوجوان، بومی و مربوط به آداب و رسوم و فرهنگ سمنان، ادبی و … بوده است.در استان سمنان 41 موسسه انتشاراتی مجوز فعالیت دارند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × پنج =