آغاز کار نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  0
  47
  نمایشگاه کتاب تهران

  نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با مشارکت هزار و ۷۳۲ ناشر داخلی و ۱۸۰ ناشر خارجی با عرضه بیش از ۱۲۰ هزار عنوان کتاب از سوی ناشران حاضر در نمایشگاه امروز چهارشنبه (اول بهمن) آغاز به کار کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از  گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با مشارکت هزار و ۷۳۲ ناشر داخلی و ۱۸۰ ناشر خارجی با عرضه بیش از ۱۲۰ هزار عنوان کتاب از سوی ناشران حاضر در نمایشگاه امروز چهارشنبه (اول بهمن) آغاز به کار کرد.

  ساعت بازدید و خرید در نخستین نمایشگاه مجازی  به صورت ۲۴ ساعته است و کتاب‌های ناشران داخلی با تخفیف ۲۰ درصدی و کتاب‌های ناشران خارجی با تخفیف ۵۰ درصدی ارائه می‌شود.

  بیشتر بخوانید:

  نمایشگاه مجازی  آزمونی موفق

  خرید مجازی کتاب رونق خواهد گرفت

  نقش مهم شرکت پست در برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب

  در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، کتاب‌ها به صورت رایگان به دست خریداران می‌رسد و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه کتاب از اول تا ششم بهمن ماه به سامانه tehranbookfair.ir مراجعه کنند.

  نمایشگاه مجازی کتابارسال پیام از طریق منوی «تماس با ما»، ارسال «تیکت» از طریق منوی «پشتیبانی» در پنل کاربری و تماس با تلفن پشتیبانی و مرکز تماس نمایشگاه به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ از جمله راه‌های ارتباطی خریداران و ناشران با نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × 5 =