شرایط قرمز کرونا در تهران

  0
  30
  شرایط قرمز کرونا

  معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با توجه به قرار گرفتن تهران در شرایط قرمز کرونا درباره دورکاری کارمندان در اداره‌ها توضیح داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در تشریح روند اجرای دورکاری در تهران با توجه به افزایش آمارهای کرونا گفت: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت کنند یعنی می‌توانند حداکثر تا ۵۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم می‌توانند حداکثر تا ۳۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند یعنی دوسوم کارمندان به صورت دورکار باید وظایف خود را انجام دهند.

  بیشتر بخوانید:

  استفاده از نانو جوهرهای ایرانی در چاپ روسری و موکت

  افزایش قیمت خودرو قطعی شد

  افت ۵۰ درصدی صادرات ایران به ترکیه

  رزرو مجوز روزانه طرح از شروط تردد در محدوده…

  شرایط قرمز کرونا

  وی ادامه داد: در تهران با توجه به اینکه در شرایط قرمز کرونا قرار گرفته است برگزاری جلسات در صورت ضرورت باید حداکثر با ۱۵ نفر تشکیل شود و برگزاری جلسات غیر ضرور و بیش از این تعداد درشرایط قرمز کرونا ممنوع است.

  معاون استاندار تهران افزود: اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا لازم‌الاجراست و بر همین اساس اجرای شرایط شهرهای قرمز به تمامی دستگاه‌های استان تهران ابلاغ شده و بر اجرای آن نیز نظارت خواهد شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × 2 =